Firma ESOtronik byla založena v roce 1993, má dlouholetou praxi a zkušenosti v oblasti provozování výherních hracích přístrojů a video loterijních terminálů v hernách, restauracích, barech a jiných provozech, působí na celém území České republiky.

Provozujeme nejúspěšnější, spolehlivé výherní automaty a video loterijní terminály tradičních výrobců. Pravidelně zařazujeme do nabídky nové modely, které nasazujeme do provozu po řádném otestování (3/6 měsíců). Na území ČR máme 30 servisních středisek s kvalifikovanými odborníky, kteří vám přímo nabídnou ty nejvýhodnější smluvní podmínky spolupráce, zodpoví dotazy a doporučí nejvhodnější typy výherních automatů a video loterijních terminálů pro vaši provozovnu.

Hlavní nabídka

Pro majitele restaurací, barů a heren : Umístění a provoz výherních automatů a video loterijních terminálů ve Vašich provozovnách – pevná nebo progresivní sazba podílu na tržbě.

Nabídka práce pro iniciativní lidi.
Hledáme obchodní zástupce pro provozování výherních automatů a video loterijních terminálů na území celé ČR. Nabízíme : procentuální odměny ze zisku VHP 30% , perspektivu dlouhodobé spolupráce. Požadujeme : živnostenský list, bezúhonnost (čistý trestní rejstřík).
> zpět

Jméno:
Heslo:
Společnost ESOtronik provozuje vlastní herny. Uvítáme i Váš zájem...více
ESOtronik a.s.
Voskovcova 1075/45
152 00 Praha 5
více
All rights reserved ESOtronik a.s. © 2009 / Created by FlexWeb